Експертиза

Як купити якісний автомобіль з пробігом, а не кота в мішку? Що робити, якщо Ваша оцінка збитку, який завдали автомобілю в ДТП, сильно розходиться з оцінкою страхової компанії?

MB Club пропонує Вам послуги з проведення комплексної незалежної автоекспертизи.

Ми гарантуємо повну прозорість дій і готові запросити усі зацікавлені сторони бути присутніми при діагностиці та оцінці стану автомобіля.

Автоекспертиза
Автоекспертиза – комплексна оцінка стану автомобіля незалежними експертами. Якісна автоекспертиза дає вичерпну інформацію про стан автомобіля і точну оцінку витрат на приведення його конструкцій, агрегатів, вузлів і систем в стан, відповідний стандартам виробника для подібної тимчасової та експлуатаційної амортизації.

Дуже часто видимі дрібні несправності і пошкодження є наслідком більш глибоких і серйозних технічних проблем, які можна приховати комплексом дій з передпродажної підготовки. Експертиза проводиться для того, щоб максимально скоротити ризики і, як наслідок, непередбачені витрати на ремонт автомобіля після його купівлі на вторинному ринку.
У комплекс досліджень входять:
  • всебічна перевірка геометрії кузова та стану лакофарбового покриття
200 грн
  • комп’ютерна діагностика двигуна
300 грн
  • тестування всіх електронних систем
200 грн
  • діагностика ходової частини
200 грн
Судова або страхова експертиза
Судова або страхова експертиза — комплекс дій для визначення ступеня пошкодження автомобіля в результаті ДТП, дії агресивного середовища, екстремальних погодних умов або злочинних дій третіх осіб. Проводиться після настання умов, передбачених страховою угодою. Висновок експертизи — документ, на підставі якого визначається рівень виплат у страхових випадках, або ж додатковий аргумент при вирішенні спірних питань зі страховою компанією.

Показники, які може визначити така експертиза:

  • ринкова вартість ремонтних робіт, необхідних для відновлення автомобіля після ДТП
  • ринкова вартість автомобіля до ДТП*
  • вартісне вираження величини збитку, пов’язаного з ДТП (визначається з урахуванням накопиченого зносу автомобіля)*
  • економічна доцільність виконання ремонтно-відновлювальних робіт

* висновок оформляється фахівцями Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.